1026 Afshar
Sold: SEK 1600
Sold den 28 november 2011 -
5029 Afshar
semi antique, 126x161,
Sold: SEK 1000
Sold den 20 juni 2011 -
6001 Afshar
Sold: SEK 3000
Sold den 28 maj 2007
2025 Afshar
Semi-antik, 117x139
Sold: SEK 6700
Sold den 27 november 2006 -
2023 Afshar
Sold: SEK 3200
Sold den 27 november 2006 -
8397 Afshar
Semi-antik, 149x185 , mindre skador
Sold: SEK 750
Sold den 13 november 2006
3029 Afshar
Sold: SEK 3500
Sold den 8 maj 2006 -
1031 Afshar
Antik, mindre lagning, 141x185, minor repair
Sold: SEK 7100
Sold den 24 oktober 2005 -
1023 Afshar
Sold: SEK 5000
Sold den 24 oktober 2005